Twitter

Rīgas Polise


Apdrošināšanas brokeru sabiedrība Rīgas Polise sniedz visa veida apdrošināšanas brokeru pakalpojumus. 

Mūsu sadarbības partneri.

Apdrošināšanas brokeris apdrošināšanas jautājumu risināšanā ir sava klienta ceļvedis. Mēs – brokeri - ieklausāmies jūsu vēlmēs, vajadzībās un ņemam vērā jūsu iespējas. Nav mazsvarīgi arī tas, ka mēs apzināmies laika nozīmi. Laiks ir vērtība un, to lieki netērējot, iespējams nopelnīt papildu naudu. Daudzkārt esam pārliecinājušies, ka vairāk var iegūt, nodarbojoties ar savu pamatdarbību. 

Mūsu bizness ir profesionāla apdrošināšanas jautājumu risināšana. Mēs varam pārņemt jūsu apdrošināšanas lietu kārtošanu, un jums vairāk laika paliks sava biznesa veidošanai un attīstīšanai. 

Apdrošināšanas brokeriem ir priekšrocības.

Apdrošināšanas brokera pienākums ir visu apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumu izvērtēšana, nepieciešamo darbību veikšana, kas saistīta ar apdrošināšanas līguma noslēgšanu un apkalpošanu, kā arī sava klienta interešu aizstāvēšana.  

Mēs vienmēr rūpējamies par savu klientu apmierinātību un pēc viņu ieteikumiem pilnveidojam savu darbību. Mēs atbalstām sadarbību ar klientu ilgtermiņā, lai garantētu drošības sajūtu un pārliecību par rītdienu. 

Rīgas Polise savu darbību vērš uz augošiem un pelnošiem privātuzņēmumiem un valsts iestādēm visā Latvijā, fokusējoties uz Rīgu un Rīgas rajonu. Mūsu uzņēmums ir atvērts, mūsdienīgs un uzticams partneris klientu apdrošināšanas jautājumu risināšanā. 

Rīgas Polise apdrošināšanas brokeri ir pārliecināti, ka spēj veikt klientu apdrošināšanu iespējami īsākā laikā un vislabākajā no pieejamiem veidiem. Sadarbojoties ar mums, jūs iegūsiet kontaktpersonu, kurai varēsiet uzdot jautājumus par apdrošināšanu jebkurā laikā.

Izmantojot mūsu brokeru palīdzību, apdrošināšanas pakalpojums nesadārdzinās, jo atalgojums apdrošināšanas brokerim ir iekļauts apdrošināšanas līguma administrācijas sadaļā.

Rakstiet mums un uzziniet vairāk: riga@polise.lv


 

UNIBROKKER INSURANCE & CONSULTING, SIA
Cēsu iela 31/3, Rīga, LV-1012
Tālrunis: +371 67320600

E-pasts: riga@unibrokker.lv

Sazinieties ar mums


Copyright 2000-2005 polise.lv

All rights reserved