Twitter

Jaunumu abonēšana

BTA kļūst par Eiropas komercsabiedrību

Lasīt arī

 

 

Apdrošināšanas nozare

 

 

BTA mājaslapa www.bta.lv

 

 

Partneri

22/02/2011

 

BTA pabaigusi reorganizācijas procesu un kļūst par Eiropas komercsabiedrību ar juridisko adresi Latvijā

2011.gada februārī BTA veiksmīgi ir pabeigusi pāreju uz BTA Grupas darbības formu, pievienojot Latvijā reģistrētajam apdrošināšanas uzņēmumam Lietuvas uzņēmumu BTA Draudimas un Igaunijas meitas uzņēmumu. Reorganizācijas rezultātā notika BTA pārveidošana par Eiropas komercsabiedrību, veicot reģistrāciju Eiropas reģistrā.

Eiropas komercsabiedrības kopš 2004. gada iespējams veidot jebkurā Eiropas Savienības (ES) dalībvalstī. Šāds juridiskais statuss uzņēmumam ievērojami atvieglo darbību ES, jo paredz vienotus reģistrācijas un darbības pamatnoteikumus. ES teritorijā pašreiz ir ieviests vienotās apdrošināšanas licences princips, kas nozīmē, ka Latvijā izsniegta licence piešķir tiesības sniegt apdrošināšanas pakalpojumus jebkurā ES valstī. Veiktā reorganizācija nodrošina iespēju optimizēt darba procesus un administratīvos izdevumus.

Gints Dandzbergs, BTA valdes priekšsēdētājs: „Latvijas integrācija kopējā Eiropas politiskajā un ekonomiskajā sistēmā piedāvā mums efektīvākas biznesa stratēģijas un realizācijas iespējas, un tās mēs esam apņēmušies izmantot. Reorganizācija sniedz iespēju apvienot uzņēmuma resursus tālākai biznesa attīstībai, t.sk., darbības paplašināšanai citās Eiropas valstīs.”

BTA šobrīd ir pirmais un pagaidām vienīgais apdrošināšanas uzņēmums Latvijā, kas darbojas Eiropas komercsabiedrības statusā. Darbība tiks turpināta bez būtiskām izmaiņām. Ņemot vērā BTA līderpozīcijas Latvijas apdrošināšanas tirgū, šeit gūto pieredzi un zināšanas, BTA centrālais birojs un juridiskā adrese šobrīd atrodas Rīgā, savukārt, Igaunijā, Lietuvā un Vācijā darbojas BTA filiāles. Līdzīgs darbības princips plānots arī citās Eiropas valstīs.

Avots: BTA
Datums: 22.02.2011

UNIBROKKER INSURANCE & CONSULTING, SIA
Cēsu iela 31/3, Rīga, LV-1012
Tālrunis: +371 67320600

E-pasts: riga@unibrokker.lv

Sazinieties ar mums


Copyright 2000-2005 polise.lv

All rights reserved